O portalu GEOTECH

Wróć do listy stron


GEOTECH to niezależny portal tematyczny, który prowadzi działalność związaną z:

  • promowaniem wiedzy, dzieleniem się praktycznymi doświadczeniami oraz prezentowaniem najnowszych wiadomości i rozwiązań z branży technologii bezwykopowych, wodno-kanalizacyjnej, drogowej, mostowej, tunelowej, budowlanej, energetycznej (głównie oil & gas), budownictwa hydrotechnicznego, głębokiego fundamentowania, wzmacniania gruntu, inżynierii morskiej, nowoczesnych rozwiązań technicznych i technologicznych w dziedzinie geologii inżynierskiej, górnictwa i geoinżynierii oraz standardów geotechnicznych
  • publikowaniem informacji na temat projektów związanych z branżą geotechniczną (głównie technologiami bezwykopowymi tj. HDD, Direct Pipe, mikrotunel) zrealizowanych w ostatnich latach w Polsce jak i za granicą), publikowaniem analiz, artykułów, infografik, a także wywiadów i felietonów
  • publikowaniem informacji o firmach świadczących specjalistyczne usługi konsultingowe, projektowe, szkoleniowe, wykonawstwa specjalistycznych robót budowlanych, dostawców maszyn, urządzeń i sprzętu niezbędnego do wykonania wykopów, przewiertów, przecisków a także prac geotechnicznych, geologicznych i innych - w postaci płatnych ogłoszeń
  • świadczeniem usług konsultingowych w zakresie oprogramowania GIS, planowania projektów, wsparcia zarządzania projektami, wyceny nieruchomości (w tym zasobów naturalnych) i in.

Podstawową działalnością portalu jest również publikacja ogłoszeń i promowanie firm świadczących profesjonalne usługi w zakresie budownictwa, specjalistycznych robót budowlanych (w szczególności technologii bezwykopowych), geotechniki, geoinżynierii, geologii, geogezji, projektowania, konsultingu, prowadzących działalność związaną z ochroną środowiska naturalnego, szkoleń oraz dostawców maszyn, urządzeń i specjalistycznego sprzętu. Ogłoszenia publikowane we wskazanych powyżej kategoriach są płatne zgodnie z cennikiem. 

Na portalu publikowane są również informacje na temat zrealizowanych w ostatnich latach projektach - za zamieszczenie ogłoszeń w kategorii Projekt zrealizowany nie pobierane są opłaty. Ogłoszenia o charakterze technicznym mają wymiar informacyjny i edukacyjny. 

Minimalistyczna estetyka - zależy nam na tym, żeby prezentowane na portalu treści były czytelne i zrozumiałe, ograniczmy grafikę oraz ilość użytych kolorów do niezbędnego minimum. Strona jest responsywna, tzn. że można ją przeglądać na smartfonach czy tabletach bez utrudnień i ograniczeń. Treść prezentowaną na witrynie można również przetłumaczyć na wybrany język obcy dzięki technologii Google (sprawdź na dole strony).

Bez reklam! - ogłoszenia dotyczące firm i projektów są jedyną przestrzenią na portalu przewidzianą na zamieszczenie reklamy. 

 


Portal GEOTECH jest częścią Biura Informacji o Rynku Nieruchomości (birn.pl). Dane rejestrowe firmy: 

Biuro Informacji o Rynku Nieruchomości
ul. Jana Sobieskiego 15/2
05-800 Pruszków
woj. Mazowieckie, Polska
https://www.birn.pl
tel.: (+48) 509 713 678
e-mail: biuro@birn.pl
NIP: 734 324 10 89
REGON: 122 443 711

 


 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję
Facebook
Facebook